Batist Medical Żel lubrykacyjny z lidokainą OneGel

Batist Medical Żel lubrykacyjny z lidokainą OneGel

Batist Medical, żel lubrykacyjny z lidokainą OneGel to jałowy wyrób medyczny dostępny w jednorazowych strzykawkach pakowanych pojedynczo. Działa nawilżająco, znieczulająco i przeciwbakteryjnie. Jest bezpieczny dla błon śluzowych, stosuje się go przy procedurze cewnikowania i w okolicach odbytu.

[Czytaj dalej]
Dostępne warianty produktu
Dostępne warianty produktu
Ilość:
Pojemność:
Dodaj do listy:
(index)

Cena

(z vat 8%)

Ilość sztuk 25 szt.
Pojemność 6 ml
NN-MBS-OZ06-001
25 szt.
6 ml
NN-MBS-OZ06-001
od 1 opak. 109,35 zł
od 4 opak. 105,30 zł
Ilość sztuk 25 szt.
Pojemność 11 ml
NN-MBS-OZ11-001
25 szt.
11 ml
NN-MBS-OZ11-001
od 1 opak. 138,51 zł
od 4 opak. 133,38 zł

Produkt dostępny
Koszt dostawy
Dodaj do listy zakupowej
Zapewniamy elastyczny wybór sposobów dostawy i płatności!
Najczęściej kupowane z tym produktem

Batist Medical, Żel lubrykacyjny z lidokainą OneGel 

Batist Medical, żel lubrykacyjny z lidokainą OneGel to jałowy wyrób medyczny przeznaczony do wykonywania zabiegów cewnikowania oraz w okolicach odbytu. Jest bezpieczny dla błon śluzowych. Jego stosowanie poprawia komfort pacjenta podczas przeprowadzania procedury.

Z korzyścią dla pacjenta

OneGel wykazuje działanie nawilżające i znieczulające, dlatego podnosi komfort pacjenta podczas badania. Dodatkowo, działa antybakteryjnie zmniejszając ryzyko wdania się infekcji bakteryjnej.

Wygodny w użytkowaniu

OneGel dostępny jest w formie jednorazowych strzykawek gotowych do użycia zaraz po wyjęciu z opakowania. Dzięki temu produkt znacząco ułatwia przeprowadzenie procedury zabiegowej, a także zwiększa komfort pracy personelu medycznego.

Bezpieczny

OneGel jest wyrobem jałowym. Każda strzykawka wypełniona lubrykantem posiada oddzielne opakowanie, dzięki czemu produkt zachowuje sterylność do momentu bezpośredniego użycia. 

Dostępne warianty produktu

Pojemność 6 ml

Pojemność 11 ml

Nawilżające, Antybakteryjne
Żel
Znieczulanie
Jałowe
  Tak
Profesjonaliści

Warunki dostawy i płatności

1. Koszty i formy dostawy

Przedpłata na konto (Przelew tradycyjny oraz płatność elektroniczna)

 • 15,89 - 15,99 zł - do kwoty 159 zł
 • 0,00 zł - powyżej kwoty 159 zł

Płatność przy odbiorze

 • 21,98 zł - do kwoty 159 zł
 • 6,00 zł - w kwocie 159 zł - 1000 zł 
 • Zamówienia powyżej kwoty 1000 zł nie są realizowane za pobraniem

Dostępne formy dostawy

 • GLS
 • InPost
 • Pocztex
 • Paczkomat
 • Punkty odbioru Poczty Polskiej (Żabka, Orlen, Ruch, Urząd Pocztowy).


Uwaga - wybrane usługi mogą być niedostępne gdy:

 • Nie wyraziłeś zgody na fakturę elektroniczną - w przypadku niektórych przewoźników nie mamy możliwości dołączenia faktury papierowej (zmiany ustawień możesz dokonać po przejściu do "Moje konto" w zakładce "Zarządzanie zgodami")
 • Nie jesteśmy w stanie spakować Twojego zamówienia do kartonu zdefiniowanego jako maksymalny dla danej formy dostawy.
 • Wartość zamówienia przekracza zakres odpowiedzialności przewoźnika za Twoją paczkę w ramach danej formy dostawy.


2. Czas dostawy

Wyciąg z regulaminu punkt IV:

 1. Sprzedawca dostarcza zamówione Towary przesyłką kurierską. Koszty przesyłki określa załącznik nr 3 do niniejszego Regulaminu. 
 2. Zamówione Towary mogą zostać dostarczone przez Sprzedawcę jedynie pod wskazany przez Klienta adres wskazany w złożonym Zamówieniu.
 3. Termin dostawy zamówionego Towaru może wynosić do siedmiu dni roboczych od dnia otrzymania przez Klienta potwierdzenia Zamówienia.
 4. W przypadku, kiedy występują duże różnice w czasie realizacji lub sposobie pakowania i dostawy poszczególnych towarów, składających się na jedno Zamówienie, Sprzedawca może samodzielnie zdecydować o podziale zamówienia na mniejsze przesyłki. W takim przypadku, ogólny koszt dostawy podany Klientowi przy składaniu zamówienia nie ulega zmianie, a jedynie zostaje rozdzielony na poszczególne przesyłki cząstkowe. W przypadku anulowania części Zamówienia, korekcie ulegają wyłącznie te koszty dostawy, które zostały przypisane do niedostarczonej części Zamówienia. Anulowanie części Zamówienia przez Klienta jest dopuszczalne jednie do chwili otrzymania przez niego potwierdzania Zamówienia (pkt III ust. 5 niniejszego Regulaminu). 

3. Warunki płatności


W naszym sklepie za zamówione artykuły można zapłacić tradycyjnym przelewem na konto, płatnością online, kartami płatniczymi lub gotówką przy odbiorze paczki. Wybraną formę płatności należy zaznaczyć w formularzu zamówienia.


Numery kont bankowych: 

 • 25 1090 1506 0000 0001 1342 9200 - Santander Bank Polska S.A.

Przy tradycyjnym przelewie bankowym w polu "Tytułem" prosimy umieścić numer zamówienia. Operatorem płatności elektronicznych (przelew online, karta płatnicza) jest firma PayU S.A.