Bella Chusteczki nawilżane do higieny intymnej Bella HydroNatural 20 szt.

Bella Chusteczki nawilżane do higieny intymnej Bella HydroNatural 20 szt.

Marka:

bella

Bella, chusteczki nawilżane do higieny intymnej HydroNatural skutecznie odświeżają skórę i pomagają czuć się komfortowo przez cały dzień. Zostały przebadane dermatologicznie, są przyjazne dla skóry. Dzięki zastosowaniu biodegradowalnej wiskozy są przyjazne dla środowiska.

[Czytaj dalej]
Dostępne warianty produktu
Dostępne warianty produktu
Ilość:
Dodaj do listy:
(index)

Cena

(z vat 23%)

Ilość sztuk 20 szt.
BE-042-I020-015
20 szt.
BE-042-I020-015
od 1 opak. 5,39 zł
cena regularna: 5,90 zł
Najniższa cena z 30 dni od 1 opak. 5,25 zł
Najniższa cena z 30 dni od 3 opak. 5,15 zł
od 3 opak. 5,34 zł

Produkt dostępny
Koszt dostawy
Dodaj do listy zakupowej
Zapewniamy elastyczny wybór sposobów dostawy i płatności!

Dodatkowe promocje

 • Zamówienia powyżej 159 zł dostarczamy za DARMO!
Najczęściej kupowane z tym produktem

Bella, Chusteczki nawilżane do higieny intymnej HydroNatural, 20 szt.

Bella, chusteczki nawilżane do higieny intymnej HydroNatural są bardzo przydatnym i wygodnym rozwiązaniem dla kobiet, szczególnie w sytuacjach, gdy nie ma możliwości umycia się wodą. W takich przypadkach chusteczki mogą zapewnić uczucie świeżości i komfortu przez cały dzień.

Bezpieczne dla skóry

Bella HydroNatural to chusteczki nawilżane, które zostały specjalnie opracowane z myślą o pielęgnacji skóry wrażliwej i delikatnej, w tym okolic intymnych. Zostały przebadane ginekologicznie, co gwarantuje ich bezpieczeństwo dla skóry. Dodatkowo zawierają składniki nawilżające, takie jak kwas mlekowy i gliceryna, które pomagają utrzymać naturalną wilgotność skóry i chronią ją przed suchością. Prebiotyk z kolei pomaga utrzymać równowagę flory bakteryjnej, co jest szczególnie ważne dla skóry intymnej.

Bezpieczne dla środowiska

Jednym z ważnych aspektów chusteczek Bella HydroNatural jest również fakt, że są one przyjazne dla środowiska. Zostały wykonane z całkowicie biodegradowalnej wiskozy bez dodatku plastiku, co oznacza, że rozkładają się one w naturalny sposób i nie powodują zanieczyszczenia środowiska. 

Oczyszczające, Odświeżające, Pielęgnacyjne
Chusteczki do higieny intymnej
Chusteczki nasączone
20 szt.
HydroNatural
Normalna

Warunki dostawy i płatności

1. Koszty i formy dostawy

Przedpłata na konto (Przelew tradycyjny oraz płatność elektroniczna)

 • 15,89 - 15,99 zł - do kwoty 159 zł
 • 0,00 zł - powyżej kwoty 159 zł

Płatność przy odbiorze

 • 21,98 zł - do kwoty 159 zł
 • 6,00 zł - w kwocie 159 zł - 1000 zł 
 • Zamówienia powyżej kwoty 1000 zł nie są realizowane za pobraniem

Dostępne formy dostawy

 • GLS
 • InPost
 • Pocztex
 • Paczkomat
 • Punkty odbioru Poczty Polskiej (Żabka, Orlen, Ruch, Urząd Pocztowy).


Uwaga - wybrane usługi mogą być niedostępne gdy:

 • Nie wyraziłeś zgody na fakturę elektroniczną - w przypadku niektórych przewoźników nie mamy możliwości dołączenia faktury papierowej (zmiany ustawień możesz dokonać po przejściu do "Moje konto" w zakładce "Zarządzanie zgodami")
 • Nie jesteśmy w stanie spakować Twojego zamówienia do kartonu zdefiniowanego jako maksymalny dla danej formy dostawy.
 • Wartość zamówienia przekracza zakres odpowiedzialności przewoźnika za Twoją paczkę w ramach danej formy dostawy.


2. Czas dostawy

Wyciąg z regulaminu punkt IV:

 1. Sprzedawca dostarcza zamówione Towary przesyłką kurierską. Koszty przesyłki określa załącznik nr 3 do niniejszego Regulaminu. 
 2. Zamówione Towary mogą zostać dostarczone przez Sprzedawcę jedynie pod wskazany przez Klienta adres wskazany w złożonym Zamówieniu.
 3. Termin dostawy zamówionego Towaru może wynosić do siedmiu dni roboczych od dnia otrzymania przez Klienta potwierdzenia Zamówienia.
 4. W przypadku, kiedy występują duże różnice w czasie realizacji lub sposobie pakowania i dostawy poszczególnych towarów, składających się na jedno Zamówienie, Sprzedawca może samodzielnie zdecydować o podziale zamówienia na mniejsze przesyłki. W takim przypadku, ogólny koszt dostawy podany Klientowi przy składaniu zamówienia nie ulega zmianie, a jedynie zostaje rozdzielony na poszczególne przesyłki cząstkowe. W przypadku anulowania części Zamówienia, korekcie ulegają wyłącznie te koszty dostawy, które zostały przypisane do niedostarczonej części Zamówienia. Anulowanie części Zamówienia przez Klienta jest dopuszczalne jednie do chwili otrzymania przez niego potwierdzania Zamówienia (pkt III ust. 5 niniejszego Regulaminu). 

3. Warunki płatności


W naszym sklepie za zamówione artykuły można zapłacić tradycyjnym przelewem na konto, płatnością online, kartami płatniczymi lub gotówką przy odbiorze paczki. Wybraną formę płatności należy zaznaczyć w formularzu zamówienia.


Numery kont bankowych: 

 • 25 1090 1506 0000 0001 1342 9200 - Santander Bank Polska S.A.

Przy tradycyjnym przelewie bankowym w polu "Tytułem" prosimy umieścić numer zamówienia. Operatorem płatności elektronicznych (przelew online, karta płatnicza) jest firma PayU S.A.