Cathejell żel znieczulający do cewnikowania i wkłucia 12,5g 25 szt.

Cathejell żel znieczulający do cewnikowania i wkłucia 12,5g 25 szt.

Marka : Skamex

Cathejell żel znieczulający do cewnikowania gwarantuje sterylność procesu cewnikowania. Skład żelu opiera się na lidokainie która działa miejscowo znieczulająco i na chlorcheksydynie działającej antybakteryjnie. Przeznaczony jest do cewnikowania pęcherza moczowego, wymiany cewników czy kolonoskopii.

Dostępne warianty produktu
Dostępne warianty produktu
Ilość:
Dodaj do listy:
(index)

Cena

(z vat 8%)

Ilość sztuk 25 szt.
NN-MCA-ZC12-001
25 szt.
NN-MCA-ZC12-001
od 1 opak. 195,47 zł
od 2 opak. 192,68 zł

Produkt dostępny
Koszt dostawy
Dodaj do listy zakupowej
Najczęściej kupowane z tym produktem

Cathejell sterylny żel znieczulający do cewnikowania w ampułkach 12,5g x 25 sztuk

Żel z lidokainą, jałowy, bezbarwny, przezroczysty i rozpuszczalny w wodzie. Posiad działanie miejscowo znieczulające. Zawarta w żelu Chlorheksydyna działa na wiele bakterii Gram-dodatnich i Gram-ujemnych, nie działa natomiast na bakterie kwasoodporne, spory, grzyby i wirusy.


Dawkowanie:

Aplikator zawiera 12,5g żelu. Jednorazowo, jednemu pacjentowi nigdy nie należy podawać więcej żelu niż mieści się w jednym aplikatorze. Rozpakowany aplikator z zawartością żelu należy zutylizować.

Wskazania :

Cewnikowanie pęcherza moczowego, także śródoperacyjne, wymiana cewników, endoskopia pęcherza moczowego, rektoskopia, kolonoskopia, intubacja.

Podanie preparatu do cewki moczowej powinien wykonać lekarz lub inna osoba z personelu medycznego doświadczona w wykonywaniu tego typu zabiegów. Preparat podawać zgodnie z podanymi niżej zleceniami

Skład: Lidocaine hydrochloride 2%, Chlorhexidine didydrochloride 0,05%

Opakowanie: Kartonik zawierający 25 ampułek żelu po 12,5 g

Znieczulanie
Bądź pierwszym, który napisze recenzję!

Dodaj opinię

Warunki dostawy i płatności

1. Koszty dostawy

Przelew tradycyjny oraz płatność elektroniczna (GLS, Paczkomaty InPost)

 • 15,99 zł - do kwoty 115 zł
 • 0,00 zł - powyżej kwoty 115 zł

Płatność przy odbiorze (GLS)

 • 20,98 zł - do kwoty 115 zł
 • 6,00 zł - w kwocie 115 zł - 1000 zł 
 • Zamówienia powyżej kwoty 1000 zł nie są realizowane za pobraniem

Uwaga - dostawa do Paczkomatu możliwa jest:

 • Wyłącznie w przypadku wybranych produktów (odpowiednie wymiary, zgodność z regulaminem InPost, itp.)
 • Dla zamówień mieszczących się w skrytce Paczkomatu
 • Dla zamówień nieprzekraczających kwoty 500zł brutto
 • Wyłącznie w przypadku wybrania faktury elektronicznej


2. Czas dostawy

Wyciąg z regulaminu punkt IV:

 1. Sprzedawca dostarcza zamówione Towary przesyłką kurierską. Koszty przesyłki określa załącznik nr 3 do niniejszego Regulaminu. 
 2. Zamówione Towary mogą zostać dostarczone przez Sprzedawcę jedynie pod wskazany przez Klienta adres wskazany w złożonym Zamówieniu.
 3. Termin dostawy zamówionego Towaru może wynosić do siedmiu dni roboczych od dnia otrzymania przez Klienta potwierdzenia Zamówienia.
 4. W przypadku, kiedy występują duże różnice w czasie realizacji lub sposobie pakowania i dostawy poszczególnych towarów, składających się na jedno Zamówienie, Sprzedawca może samodzielnie zdecydować o podziale zamówienia na mniejsze przesyłki. W takim przypadku, ogólny koszt dostawy podany Klientowi przy składaniu zamówienia nie ulega zmianie, a jedynie zostaje rozdzielony na poszczególne przesyłki cząstkowe. W przypadku anulowania części Zamówienia, korekcie ulegają wyłącznie te koszty dostawy, które zostały przypisane do niedostarczonej części Zamówienia. Anulowanie części Zamówienia przez Klienta jest dopuszczalne jednie do chwili otrzymania przez niego potwierdzania Zamówienia (pkt III ust. 5 niniejszego Regulaminu). 

3. Warunki płatności


W naszym sklepie za zamówione artykuły można zapłacić tradycyjnym przelewem na konto, płatnością online, kartami płatniczymi lub gotówką przy odbiorze paczki. Wybraną formę płatności należy zaznaczyć w formularzu zamówienia.


Numery kont bankowych: 

 • 25 1090 1506 0000 0001 1342 9200 - Santander Bank Polska S.A. (dawniej Bank Zachodni WBK S.A.)
 • 46 1140 2088 0000 2257 4900 1001 - mBank S.A.

Przy tradycyjnym przelewie bankowym w polu "Tytułem" prosimy umieścić numer zamówienia. Operatorem płatności elektronicznych (przelew online, karta płatnicza) jest firma PayU S.A.