Ecolab Seraman Soft Nexa środek do mycia 750 ml

Ecolab Seraman Soft Nexa środek do mycia 750 ml

Marka : Ecolab

Ecolab Seraman Soft przeznaczony jest do mycia rąk oraz ciała dla skóry wrażliwej. Płyn został zamknięty w bezpiecznym systemie NEXA bez dostępu powietrza, dzięki czemu redukuje ryzyko zakażeń krzyżowych. Produkty bezbarwny, przebadany dermatologicznie, nie uczula.

Dostępne warianty produktu
Dostępne warianty produktu
Pojemność:
Dodaj do listy:
(index)

Cena

(z vat 23%)

Pojemność 750 ml
NN-MEC-DSSC-750
750 ml
NN-MEC-DSSC-750
od 1 opak. 28,78 zł
cena regularna: 31,00 zł
od 6 opak. 28,34 zł

Produkt dostępny
Koszt dostawy
Dodaj do listy zakupowej
Najczęściej kupowane z tym produktem

Ecolab Seraman Soft 750 ml do dozownika NexaEcolab Seraman Soft to delikatny preparat myjący zapewniający nawilżenie dłoni. Zastosowanie go zapobiega wysuszaniu skóry. Produkt zapewnia optymalne nawilżenie i ochronę skóry. Testowany dermatologicznie o neutralnej wartości pH.
 

Polecany jest osobom często myjącym i dezynfekującym ręce, a także tym, których skóra jest wrażliwa. Został stworzony z myślą o pracownikach opieki zdrowotnej, którzy często myją ręce.


Produkt jest częścią systemu do higieny rąk Nexa zapewniającego maksymalne bezpieczeństwo i jednocześnie chroniącego środowisko. Specjalne, zasysające się butelki zapewniają wykorzystanie produktu do końca i zajmują mniej miejsca w koszu na śmieci. Pompka jest wymieniana wraz z butelką, co gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa higienicznego. Dzięki unikatowemu rozwiązaniu, pompka wciąga namiar produktu z powrotem do środka, zapobiegając kapaniu.


Preparat należy nanieść na zwilżone ręce lub ciało, dokładnie rozprowadzić i spłukać wodą. Następnie zaleca się wysuszyć myte części ciała.

 

Pojemność: 750 ml

Karta charakterystyki bądź ulotka znajdują się poniżej w zakładce Załączniki

 

Płyn
Do mycia rąk, ciała i włosów
234.08k
Bądź pierwszym, który napisze recenzję!

Dodaj opinię

Warunki dostawy i płatności

1. Koszty dostawy

Przelew tradycyjny oraz płatność elektroniczna (GLS/InPost, Paczkomaty InPost)

 • 15,99 zł - do kwoty 115 zł
 • 0,00 zł - powyżej kwoty 115 zł

Płatność przy odbiorze (GLS/InPost)

 • 20,98 zł - do kwoty 115 zł
 • 6,00 zł - w kwocie 115 zł - 1000 zł 
 • Zamówienia powyżej kwoty 1000 zł nie są realizowane za pobraniem

Uwaga - dostawa do Paczkomatu możliwa jest:

 • Wyłącznie w przypadku wybranych produktów (odpowiednie wymiary, zgodność z regulaminem InPost, itp.)
 • Dla zamówień mieszczących się w skrytce Paczkomatu
 • Dla zamówień nieprzekraczających kwoty 500zł brutto
 • Wyłącznie w przypadku wybrania faktury elektronicznej


2. Czas dostawy

Wyciąg z regulaminu punkt IV:

 1. Sprzedawca dostarcza zamówione Towary przesyłką kurierską. Koszty przesyłki określa załącznik nr 3 do niniejszego Regulaminu. 
 2. Zamówione Towary mogą zostać dostarczone przez Sprzedawcę jedynie pod wskazany przez Klienta adres wskazany w złożonym Zamówieniu.
 3. Termin dostawy zamówionego Towaru może wynosić do siedmiu dni roboczych od dnia otrzymania przez Klienta potwierdzenia Zamówienia.
 4. W przypadku, kiedy występują duże różnice w czasie realizacji lub sposobie pakowania i dostawy poszczególnych towarów, składających się na jedno Zamówienie, Sprzedawca może samodzielnie zdecydować o podziale zamówienia na mniejsze przesyłki. W takim przypadku, ogólny koszt dostawy podany Klientowi przy składaniu zamówienia nie ulega zmianie, a jedynie zostaje rozdzielony na poszczególne przesyłki cząstkowe. W przypadku anulowania części Zamówienia, korekcie ulegają wyłącznie te koszty dostawy, które zostały przypisane do niedostarczonej części Zamówienia. Anulowanie części Zamówienia przez Klienta jest dopuszczalne jednie do chwili otrzymania przez niego potwierdzania Zamówienia (pkt III ust. 5 niniejszego Regulaminu). 

3. Warunki płatności


W naszym sklepie za zamówione artykuły można zapłacić tradycyjnym przelewem na konto, płatnością online, kartami płatniczymi lub gotówką przy odbiorze paczki. Wybraną formę płatności należy zaznaczyć w formularzu zamówienia.


Numery kont bankowych: 

 • 25 1090 1506 0000 0001 1342 9200 - Santander Bank Polska S.A. (dawniej Bank Zachodni WBK S.A.)
 • 46 1140 2088 0000 2257 4900 1001 - mBank S.A.

Przy tradycyjnym przelewie bankowym w polu "Tytułem" prosimy umieścić numer zamówienia. Operatorem płatności elektronicznych (przelew online, karta płatnicza) jest firma PayU S.A.