LOVI Laktator elektroniczny Prolactis + akcesoria

LOVI Laktator elektroniczny Prolactis + akcesoria

Marka : Lovi

LOVI Laktator elektroniczny Prolactis z akcesoriami to dwufazowe urządzenie zapewniające wsparcie  okresie laktacji. Produkt umożliwia elektryczne oraz ręczne odciąganie mleka. Dzięki pokrętłom i wyświetlaczowi można wybrać odpowiednią siłę ssania. 

Cena za opakowanie
z VAT 8%

rabat 72,36 zł

378,35 zł

378,00 zł

Cena od 2 opak.
z VAT 8%

305,97 zł

Cena za opakowanie
z VAT 8%

rabat 72,36 zł

378,35 zł

378,00 zł

Cena od 2 opak.
z VAT 8%

305,97 zł
Produkt niedostępny
Polecane do tego produktu

LOVI Laktator elektroniczny Prolactis + akcesoria

LOVI Laktator elektroniczny Prolactis + akcesoria to inteligentne urządzenie pozwalające na wygodne i efektywne odciąganie pokarmu. Pracuje w dwufazowym trybie, zapewniając odpowiednie wsparcie w czasie laktacji.

Cechy produktu:

 • Naturalny 2-fazowy rytm ssania - faza 1 (stymulacja wypływu pokarmu) i faza 2 (głębokie odciąganie) naśladują zmiany rytmu naturalnych zachowań dziecka
 • Precyzyjny system regulacji siły ssania - pokrętło i wyświetlacz siły ssania umożliwiają dokładne ustawienie i obserwację parametrów
 • Możliwość odciągania ręcznego - dzięki elementom dołączonym do zestawu, urządzenie może zmienić się w laktator ręczny Protect.

Zestaw zawiera:
Laktator Prolactis, butelka Medical 150 ml i akcesoria do odciągniętego pokarmu, 10 sztuk wkładek laktacyjnych, zasilacz sieciowy, akcesoria do odciągania manualnego, wygodna torba do przechowywania laktatora + elementy zapasowe.

Produkt posiada 24 miesiące (2 lata) gwarancji producenta, treść gwarancji znajduje się w pliku poniżej.

NN-ALO-AAEB-001
Dwufazowy
Sieciowe
Elektryczny
210.43k
Bądź pierwszym, który napisze recenzję!

Dodaj opinię

Warunki dostawy i płatności

1. Koszty dostawy

Przelew tradycyjny oraz płatność elektroniczna (GLS, Paczkomaty InPost)

 • 15,99 zł - do kwoty 115 zł
 • 0,00 zł - powyżej kwoty 115 zł

Płatność przy odbiorze (GLS)

 • 20,98 zł - do kwoty 115 zł
 • 6,00 zł - w kwocie 115 zł - 1000 zł 
 • Zamówienia powyżej kwoty 1000 zł nie są realizowane za pobraniem

Uwaga - dostawa do Paczkomatu możliwa jest:

 • Wyłącznie w przypadku wybranych produktów (odpowiednie wymiary, zgodność z regulaminem InPost, itp.)
 • Dla zamówień mieszczących się w skrytce Paczkomatu
 • Dla zamówień nieprzekraczających kwoty 500zł brutto
 • Wyłącznie w przypadku wybrania faktury elektronicznej


2. Czas dostawy

Wyciąg z regulaminu punkt IV:

 1. Sprzedawca dostarcza zamówione Towary przesyłką kurierską. Koszty przesyłki określa załącznik nr 3 do niniejszego Regulaminu. 
 2. Zamówione Towary mogą zostać dostarczone przez Sprzedawcę jedynie pod wskazany przez Klienta adres wskazany w złożonym Zamówieniu.
 3. Termin dostawy zamówionego Towaru może wynosić do siedmiu dni roboczych od dnia otrzymania przez Klienta potwierdzenia Zamówienia.
 4. W przypadku, kiedy występują duże różnice w czasie realizacji lub sposobie pakowania i dostawy poszczególnych towarów, składających się na jedno Zamówienie, Sprzedawca może samodzielnie zdecydować o podziale zamówienia na mniejsze przesyłki. W takim przypadku, ogólny koszt dostawy podany Klientowi przy składaniu zamówienia nie ulega zmianie, a jedynie zostaje rozdzielony na poszczególne przesyłki cząstkowe. W przypadku anulowania części Zamówienia, korekcie ulegają wyłącznie te koszty dostawy, które zostały przypisane do niedostarczonej części Zamówienia. Anulowanie części Zamówienia przez Klienta jest dopuszczalne jednie do chwili otrzymania przez niego potwierdzania Zamówienia (pkt III ust. 5 niniejszego Regulaminu). 

3. Warunki płatności


W naszym sklepie za zamówione artykuły można zapłacić tradycyjnym przelewem na konto, płatnością online, kartami płatniczymi lub gotówką przy odbiorze paczki. Wybraną formę płatności należy zaznaczyć w formularzu zamówienia.


Numery kont bankowych: 

 • 25 1090 1506 0000 0001 1342 9200 - Santander Bank Polska S.A. (dawniej Bank Zachodni WBK S.A.)
 • 46 1140 2088 0000 2257 4900 1001 - mBank S.A.

Przy tradycyjnym przelewie bankowym w polu "Tytułem" prosimy umieścić numer zamówienia. Operatorem płatności elektronicznych (przelew online, karta płatnicza) jest firma PayU S.A.

Najczęściej kupowane z tym produktem