MEDBAR Szczoteczka do chirurgicznego mycia rąk z jodyną 40 szt.

MEDBAR Szczoteczka do chirurgicznego mycia rąk z jodyną 40 szt.

Marka:

MEDBAR

Szczoteczka do chirurgicznego mycia rąk z 7,5% roztworem jodyny powidonowej stosowana jest szczególnie przed zabiegami operacyjnymi. Znacząco obniża ryzyko związane z zakażeniami szpitalnymi, ponieważ wykazuje działanie bakteriobójcze, wirusobójcze i grzybobójcze. Jest miękka i delikatna dla skóry.

[Czytaj dalej]

Cena za 1 opak.
z VAT 23%

103,32 zł

Cena od 6 opak.
z VAT 23%

101,84 zł

Cena za 1 opak.

103,32 zł

Cena od 6 opak.

101,84 zł


Produkt dostępny
Koszt dostawy
Dodaj do listy zakupowej
Zapewniamy elastyczny wybór sposobów dostawy i płatności!
Najczęściej kupowane z tym produktem

Szczoteczka do chirurgicznego mycia rąk z jodyną

Szczoteczka do chirurgicznego mycia rąk z 7,5% roztworem jodyny powidonowej to niezastąpione akcesorium w każdym szpitalu stosowane przed zabiegami operacyjnymi. Szczotka jest zarejestrowana jako produkt biobójczy, skutecznie obniża ryzyko związane z zakażeniami szpitalnymi. Znacząco zmniejsza liczbę mikroorganizmów znajdujących się na dłoniach i przedramionach lekarza przed przystąpieniem do procedury zabiegowej.

Szerokie spektrum bójcze

Szczoteczka została nasączona jodyną powidonową w 7,5% stężeniu, która wykazuje szerokie działanie bójcze. Działa antybakteryjnie, wirusobójczo i grzybobójczo.

Miękka i delikatna dla skóry

Szczoteczka posiada miękkie, delikatne włosie wykonane z medycznego polietylenu. Nie powoduje podrażnień i uszkodzeń skóry, dlatego mycie nią jest całkowicie komfortowe dla użytkownika. Gąbeczka, mimo swojej skuteczności, nie niszczy naturalnej flory bakteryjnej.

Czyścik w komplecie

Szczoteczka posiada w komplecie niewielki, plastikowy czyścik (szpatułkę) do usuwania ewentualnego brudu spod paznokci. Jego stosowanie jeszcze bardziej zwiększa higienę rąk.

NN-MZA-SZCJ-001
Szczoteczka
Jałowe
40 szt.

Warunki dostawy i płatności

1. Koszty i formy dostawy

Przedpłata na konto (Przelew tradycyjny oraz płatność elektroniczna)

 • 15,89 - 15,99 zł - do kwoty 159 zł
 • 0,00 zł - powyżej kwoty 159 zł

Płatność przy odbiorze

 • 21,98 zł - do kwoty 159 zł
 • 6,00 zł - w kwocie 159 zł - 1000 zł 
 • Zamówienia powyżej kwoty 1000 zł nie są realizowane za pobraniem

Dostępne formy dostawy

 • GLS
 • InPost
 • Pocztex
 • Paczkomat
 • Punkty odbioru Poczty Polskiej (Żabka, Orlen, Ruch, Urząd Pocztowy).


Uwaga - wybrane usługi mogą być niedostępne gdy:

 • Nie wyraziłeś zgody na fakturę elektroniczną - w przypadku niektórych przewoźników nie mamy możliwości dołączenia faktury papierowej (zmiany ustawień możesz dokonać po przejściu do "Moje konto" w zakładce "Zarządzanie zgodami")
 • Nie jesteśmy w stanie spakować Twojego zamówienia do kartonu zdefiniowanego jako maksymalny dla danej formy dostawy.
 • Wartość zamówienia przekracza zakres odpowiedzialności przewoźnika za Twoją paczkę w ramach danej formy dostawy.


2. Czas dostawy

Wyciąg z regulaminu punkt IV:

 1. Sprzedawca dostarcza zamówione Towary przesyłką kurierską. Koszty przesyłki określa załącznik nr 3 do niniejszego Regulaminu. 
 2. Zamówione Towary mogą zostać dostarczone przez Sprzedawcę jedynie pod wskazany przez Klienta adres wskazany w złożonym Zamówieniu.
 3. Termin dostawy zamówionego Towaru może wynosić do siedmiu dni roboczych od dnia otrzymania przez Klienta potwierdzenia Zamówienia.
 4. W przypadku, kiedy występują duże różnice w czasie realizacji lub sposobie pakowania i dostawy poszczególnych towarów, składających się na jedno Zamówienie, Sprzedawca może samodzielnie zdecydować o podziale zamówienia na mniejsze przesyłki. W takim przypadku, ogólny koszt dostawy podany Klientowi przy składaniu zamówienia nie ulega zmianie, a jedynie zostaje rozdzielony na poszczególne przesyłki cząstkowe. W przypadku anulowania części Zamówienia, korekcie ulegają wyłącznie te koszty dostawy, które zostały przypisane do niedostarczonej części Zamówienia. Anulowanie części Zamówienia przez Klienta jest dopuszczalne jednie do chwili otrzymania przez niego potwierdzania Zamówienia (pkt III ust. 5 niniejszego Regulaminu). 

3. Warunki płatności


W naszym sklepie za zamówione artykuły można zapłacić tradycyjnym przelewem na konto, płatnością online, kartami płatniczymi lub gotówką przy odbiorze paczki. Wybraną formę płatności należy zaznaczyć w formularzu zamówienia.


Numery kont bankowych: 

 • 25 1090 1506 0000 0001 1342 9200 - Santander Bank Polska S.A.

Przy tradycyjnym przelewie bankowym w polu "Tytułem" prosimy umieścić numer zamówienia. Operatorem płatności elektronicznych (przelew online, karta płatnicza) jest firma PayU S.A.