Operacja w toku, proszę czekać na jej zakończenie

0 pozycji
0.00 zł
koszyk jest pusty...
0.00 zł
Wartość

Opatrunek Codosil ADHESIVE silikonowy do leczenia blizn 14x14 cm

0 4.5/5 (1) Dodaj opinię
Opatrunek Codosil ADHESIVE silikonowy do leczenia blizn 14x14 cm
Produkt dostępny
Cena za opakowanie
(z vat 8%)
1 szt. 187.22 zł 187.22 za sztukę 193.68 zł
Cena od 2 opak.
(z vat 8%)
1 szt. 182.92 zł 182.92 za sztukę
Kupując w naszym sklepie powyżej 2 opakowań tego produktu, możesz otrzymać ten sam produkt w niższej cenie!
Opis produktu

Codosil ADHESIVE - silikonowy opatrunek do leczenia blizn

 

14cm x 14cm, opakowanie zawiera 1 szt.


Codosil™ADHESIVE jest miękkim, samoprzylepnym opatrunkiem silikonowym, pokrytym dodatkową błoną poliuretanową. Opatrunek zmniejsza wielkość przerosłych blizn i bliznowców oraz poprawia ich kolor i elastyczność.

Codosil™ADHESIVE jest używany w procesie leczenia zarówno przerosłych blizn i bliznowców zarówno nowych jak i istniejących. Może być stosowany profilaktycznie po wygojeniu się rany w celu przeciwdziałania formowaniu się blizny przerostowej u osób z tendencjami do ich powstawania.

 

Dlaczego warto używać Codosil™ADHESIVE?   

  • Wyrób medyczny – oznaczony znakiem CE, wytworzony z silikonu jakości medycznej, dopuszczony zgodnie z prawem do sprzedaży na terytorium Polski
  • Poprawia wygląd blizny – już po kilku dniach stosowania blizna staje się jaśniejsza, ulega spłaszczeniu, jest bardziej elastyczna - staje się mniej widoczna dla Ciebie i innych
  • Oferuje terapię bez bólu  - bez skalpela, lasera czy znieczulenia – nie ingeruje mechanicznie ani chemicznie w bliznę, nie sprawia bólu podczas użytku oraz minimalizuje ryzyko komplikacji i powikłań
  • Możliwość docinania opatrunku do rozmiarów blizny - zwiększa wygodę pacjenta, zmniejsza koszt leczenia – odcięta część opatrunku może być wykorzystana w dalszej części leczenia
  • Samoprzylepny - nie wymaga opatrunku wtórnego – dla poprawy komfortu noszenia w miejscach narażonych na ruch zaleca się podtrzymanie opatrunku siatką Codofix.
  • Wielorazowego użytku – codzienne mycie opatrunku odnawia jego właściwości użytkowe i sprawia, że może być on skutecznie stosowany na bliźnie, aż do stwierdzenia po umyciu utraty właściwości przylepnych lub mechanicznego zużycia opatrunku.
  • Dodatkowa- zewnętrzna warstwa ochronna – podczas długotrwałej terapii zwiększa trwałość opatrunku, co zmniejsza ilość jego wymian na nowy a tym samym koszty leczenia.


Codosil Adhesive oferowany jest w rozmiarach:

7cm x 7cm
7cm x 14cm
14cm x 14cm

POBIERZ Ulotkę Codosil ADHESIVE

Codosil Adhesive- opatrunek silikonowy do leczenia blizn

 

Marka: Codosil

Opinie klientów

Zaloguj się, aby móc ocenić produkt.
Twoja opinia pomoże innym klientom w wyborze właściwego towaru.

Opatrunek Codosil ADHESIVE silikonowy do leczenia blizn 14x14 cm

Najlepszy jak dotąd opatrunek na bliznę po oparzeniu. Nie odkształaca się, jak w przypadku innych plastów dużo cieńszych, co jest szczególnie ważne przy bliznach na zgięciach. Jedynie co to po przyklejeniu trochę słabo sam się trzyma i konieczna jest np. opaska usikowa. Chociaż u nas sprawdziła się trochę dłuższa bawełniana skarpetka.Ponadto bardzo dobry opis jak stosować plastry, aby stopniowo przyzwyczajać skórę, co jest szczególnie ważne przy stosowaniu plastrów u dziecka.

Kod asortymentowy producenta: MA-152-RATG-118

Otrzymanie przez Klienta potwierdzenia Sklepu internetowego o przyjęciu zamówienia Klienta czyni ceny wiążącymi dla stron.

© Matopat 24 2019

Sklep wykorzystuje pliki cookie. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w Polityce prywatności

Ostatnio oglądane
Opatrunek Codosil ADHESIVE silikonowy do leczenia blizn 14x14 cm
193.68 zł 187.22 zł
Przy zakupie od 2 opak. cena 182.92 zł