Sklep wykorzystuje pliki cookie. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w polityce prywatności.

Super Seni pieluchomajtki dla dorosłych zapinane na rzepy

rating 5/5 (109)
Super Seni pieluchomajtki dla dorosłych zapinane na rzepy
BESTSELLER

Marka : Seni

 

Poziom chłonności :   6

Super Seni to oddychające pieluchomajtki dla dorosłych, przeznaczone zarówno dla osób aktywnych jak i dla tych o ograniczonej mobilności ze średnim nietrzymaniem moczu. Zapewniają wysokie poczucie suchości. Gwarantują wygodę i duży komfort użytkowania.

Dostępne warianty produktu
Dostępne warianty produktu
Rozmiar:
Ilość:
Dodaj do listy:
(index)

Cena

(z vat 8%)

Rozmiar XS
Ilość sztuk 10 szt.
SE-094-XS10-A01
XS
10 szt.
SE-094-XS10-A01
od 1 opak. 14,75 zł
od 12 opak. 14,56 zł
Rozmiar S
Ilość sztuk 10 szt.
SE-094-SM10-A01
S
10 szt.
SE-094-SM10-A01
od 1 opak. 16,56 zł
od 12 opak. 16,38 zł
Rozmiar S
Ilość sztuk 30 szt.
SE-094-SM30-A01
S
30 szt.
SE-094-SM30-A01
od 1 opak. 48,63 zł
od 3 opak. 48,30 zł
Rozmiar M
Ilość sztuk 10 szt.
SE-094-ME10-A01
M
10 szt.
SE-094-ME10-A01
od 1 opak. 18,25 zł
od 12 opak. 18,15 zł
Rozmiar M
Ilość sztuk 30 szt.
SE-094-ME30-A01
M
30 szt.
SE-094-ME30-A01
od 1 opak. 53,55 zł
od 4 opak. 53,37 zł
Rozmiar L
Ilość sztuk 10 szt.
SE-094-LA10-A01
L
10 szt.
SE-094-LA10-A01
od 1 opak. 21,78 zł
od 6 opak. 21,68 zł
Rozmiar L
Ilość sztuk 30 szt.
SE-094-LA30-A01
L
30 szt.
SE-094-LA30-A01
od 1 opak. 63,12 zł
od 4 opak. 62,79 zł
Rozmiar XL
Ilość sztuk 10 szt.
SE-094-XL10-A01
XL
10 szt.
SE-094-XL10-A01
od 1 opak. 25,43 zł
od 6 opak. 25,33 zł
Rozmiar XL
Ilość sztuk 30 szt.
SE-094-XL30-A01
XL
30 szt.
SE-094-XL30-A01
od 1 opak. 68,01 zł
od 4 opak. 67,24 zł
Produkt dostępny

Dodatkowe promocje

 • Zrób zakupy za min. 250 zł i odbierz żel do mycia rąk bez wody Eva 50ml GRATIS! Użyj kodu: Żel. Promocja obowiązuje do wyczerpania zapasów.
Polecane do tego produktu

Super Seni to klasyczne, oddychające pieluchomajtki dla dorosłych zapinane na rzepy. Przeznaczone są dla osób aktywnych jak i dla tych o ograniczonej mobilności.

Dla kogo przeznaczony jest produkt?

Płeć:

 • kobieta
 • mężczyzna

Stan fizyczny:

 • osoba aktywna, samodzielna
 • osoba leżąca, wymagająca opieki

Rodzaj inkontynencji:

 • inkontynencja moczowa
 • inkontynencja kałowa

Stopień inkontynencji i poziom chłonności:

 • inkontynencja: średnia
 • chłonność: 6/9

Najważniejsze właściwości pieluchomajtek Super Seni

Zwiększone poczucie suchości - specjalna włóknina rozprowadzająca EDS (Extra Dry System) znajdująca się we wkładzie chłonnym umożliwia szybsze i dokładniejsze rozprowadzanie wilgoci wewnątrz wkładu, zapewniając tym samym komfortowe poczucie suchości.

Zapobieganie przeciekaniu – osłonki boczne wykonane ze specjalnej hydrofobowej włókniny zapobiegają przeciekaniu wilgoci na zewnątrz pieluchy. Po założeniu pieluchomajtek osłonki idealnie dopasowują się do ciała.

Zapobieganie powstawaniu odparzeń i podrażnień – specjalna struktura warstwy zewnętrznej pieluchomajtek umożliwia przepływ powietrza, przy jednoczesnym nieprzepuszczaniu cieczy, dzięki czemu skóra może swobodnie oddychać. Oddychalność wyrobu sprawia, że powstaje mniej odparzeń i podrażnień, zmniejsza się również ryzyko powstania odleżyn. Specjalna oddychająca włóknina została również zastosowana w skrzydłach bocznych pieluchomajtek, zapewniając w ten sposób swobodną cyrkulację powietrza w części biodrowej wyrobu.

Informacja o konieczności zmiany pieluchy - indykator wilgotności w formie nadruku lub kolorowych pasków informuje o napełnieniu pieluchy. Indykator zmienia się w kontakcie z wilgocią – nadruk rozmywa się, a w przypadku pasków zmienia się ich kolor na niebiesko-zielony. Rozmycie nadruku lub zmiana koloru indykatora na 50-80% jego długości informuje o konieczności zmiany pieluchy.

Redukcja nieprzyjemnego zapachu - superabsorbent użyty w pieluchomajtkach, obok silnych właściwości chłonnych, ma również właściwości antybakteryjne, dzięki czemu redukuje rozwój bakterii odpowiadających za powstawanie przykrego zapachu.

Pozostałe właściwości pieluchomajtek Super Seni

Lepsze dopasowanie do ciała i zwiększona swoboda ruchu - idealne dopasowanie do ciała możliwe jest dzięki zastosowaniu przylepcorzepów i elastycznego ściągacza taliowego znajdującego się w przedniej i tylnej części pieluchomajtek. Dzięki połączeniu tych cech pieluchomajtki są elastyczne na całym obwodzie, co zapewnia większą swobodę ruchów oraz poczucie komfortu. Po odpięciu przylepcorzepy nie odkształcają się, więc możliwe jest ich wielokrotne użycie. Dodatkowo dzięki anatomicznemu kształtowi pieluchomajtki dopasowują się do ciała użytkowania zmniejszając tym samym ryzyko otarć mechanicznych.

Zachowanie dyskrecji i wygody – zwężony wkład chłonny w kroku z obrzeży do części środkowej sprawia, że pieluchy lepiej dopasowują się do ciała i są mniej zauważalne przy jednoczesnym utrzymaniu wysokiego poziomu chłonności.

Podwyższony komfort użytkowania – wyjątkowo miękka i delikatna włóknina pozwala na zachowanie dużej wygody w trakcie korzystania z pieluchomajtek.

Zmniejszone ryzyko powstawania reakcji alergicznych – zamiast lateksu pieluchomajtki Super Seni mają elementy z elastycznej przędzy, dzięki czemu zminimalizowane jest ryzyko wystąpienia uczulenia skórnego. Pieluchomajtki Super Seni poddane zostały również niezależnym testom dermatologicznym.

Prosto o pieluchomajtkach Super Seni

Zachęcamy także do zapoznania się z filmem na temat pieluchomajtek Super Seni. Dowiedzą się Państwo między innymi:

 • Komu polecane są pieluchomajtki?
 • Dlaczego pieluchomajtki zapewniają skórze wysoki komfort?
 • Jak wybrać odpowiedni rozmiar?

Zakładanie pieluchomajtek Super Seni

Pieluchomajtki przed założeniem należy aktywować. Dzięki temu, staną się bardziej miękkie, a wkład bardziej chłonny.

1. Rozłóż pieluchomajtki, chwyć je za dwa końce i lekko pociągnij.

2. Złóż pieluchomajtki wzdłuż na pół i lekko rozciągnij.

Jak samodzielnie zakładać pieluchomajtki Super Seni?

 1. Aktywowane pieluchomajtki włóż między nogi, trzymając je ułożone w formie łódki.
 2. Dopasuj pieluchomajtki z tyłu i z przodu tak, aby dokładnie przylegały do ciała.
 3. Zapnij pieluchomajtki za pomocą elastycznych przylepcorzepów, zaczynając od dolnego zapięcia. Przyczep je lekko skośnie do góry. Górne przylepcorzepy przyklej dopasowując pieluchomajtki do talii.
 4. Po zapięciu pieluchomajtek upewnij się, czy pielucha dobrze leży i odpowiednio przylega do ciała oraz czy osłonki boczne nie są zwinięte. Ważne jest aby w żadnym miejscu pielucha nie wpijała się w ciało.
 5. Zużyte pieluchomajtki zwiń i wyrzuć do kosza na śmieci. Nie wyrzucaj zużytego wyrobu do toalety.

Jak zakładać pieluchomajtki Super Seni osobie leżącej?

 1. Stań z brzegu łóżka i zegnij w kolanie jedną z nóg chorego. Obróć podopiecznego na bok i po dokonaniu czynności pielęgnacyjnych podłóż z tyłu pod chorego aktywowane wcześniej pieluchomajtki. Połóż chorego z powrotem na plecach, wyprostuj jego nogi, a następnie wyciągnij podwinięte skrzydło pieluchomajtek.
 2. Wyciągnij przednią część pieluchomajtek i dopasuj ją do krocza.
 3. Zapnij pieluchomajtki za pomocą elastycznych przylepcorzepów, zaczynając od dolnego zapięcia. Przyczep je lekko skośnie do góry. Górne przylepcorzepy przyklej dopasowując pieluchomajtki do talii.
 4. Po zapięciu pieluchomajtek upewnij się, czy pielucha dobrze leży i odpowiednio przylega do ciała oraz czy osłonki boczne nie są zwinięte. Ważne jest aby w żadnym miejscu pielucha nie wpijała się w ciało.
 5. Zużyte pieluchomajtki zwiń i wyrzuć do kosza na śmieci. Nie wyrzucaj zużytego wyrobu do toalety.

Dobór rozmiaru pieluchomajtek Super Seni

Wybór produktu to nie tylko kwestia rodzaju wyrobu, ale również dobór odpowiedniego rozmiaru. Źle dobrana pielucha może przynieść szkody zarówno finansowe, jak i zdrowotne.

Za mała pielucha będzie uwierać i może powodować nieprzyjemne obtarcia w pasie czy w pachwinach. Dodatkowo może, także wywołać podrażnienie skóry, które w przypadku osób leżących szybko może przekształcić się w trudno gojące się rany.

Za duża pielucha będzie luźno leżeć, przez co bardzo prawdopodobne będą wycieki boczne, które nie tylko obniżą komfort, ale również podniosą koszty prania.

Jak dobrać odpowiedni rozmiar pieluchomajtek Super Seni?

Używając miary krawieckiej, zmierz obwód w biodrach i w talii. Następnie odnieś te wartości do rozmiarów pieluchomajtek Seni ujętych w tabeli poniżej.

Jeśli oba wymiary: obwód w talii i bioder mieszczą się w jednym z podanych w tabeli przedziałów - ten rozmiar wybierz.

Jeśli wymiary talii i bioder znajdują się w dwóch różnych przedziałach, wybierz rozmiar na podstawie wymiaru większego.

Dostępne rozmiary pieluchomajtek Super Seni (extra small, small, medium, large, extra large)

Chłonności pieluchomajtek Super Seni

Seni - polska marka obecna na ponad 80 rynkach

Seni od lat towarzyszy osobom z nietrzymaniem moczu oraz opiekunom osób chorych i niepełnosprawnych, dostarczając im produkty chłonne i pielęgnacyjne doskonałej jakości.

Produkty Seni i Seni Care rekomendowane są, także przez personel Kliniki Budzik i Fundację Ewy Błaszczyk "Akogo?"

Rekomendacja Polskiego Towarzystwa Gerontologicznego

Produkty Seni i Seni Care otrzymały rekomendację Polskiego Towarzystwa Gerontologicznego - ogólnonarodowej organizacji non-profit skupiającej naukowców, praktyków, gerontologów, geriatrów i innych profesjonalistów, którzy poświęcają się sprawie poprawy zdrowia i jakości życia oraz niezależności ludzi starszych.

Mężczyzna
Osoba leżąca
Kałowa
Średnia
  6
Zapinane na rzepy
Filtr opinii
Wyczyść
5(108)
4(1)
3(0)
2(0)
1(0)
0(0)

Dodaj opinię

rating 5 / 5

Bardzo szybka wysyłka oraz wszystko zgodne w 100% z załączonym opisem oraz załączonymi fotkami i naprawdę dużo taniej niż w sklepie. Jestem bardzo zadowolona z zakupu i szczerze mogę polecić sprzedającego.

rating 5 / 5

Nie ma lepszych pieluchomajtek na rynku. Są wytrzymałem. Nie powodują odparzeń, ani innych dolegliwości skórnych przy długotrwałym stosowaniu na osobach obłożnie chorych.

rating 5 / 5

Pieluchomajtki Seni zakupiłam przypadkowo i stwierdzam, że są bardzo chłonne, wygodne do zapinania. Stosowałam innej firmy ale stwierdzam nie ma porównania. Warto kupi.

rating 5 / 5

super sprzedawca, zawsze towar zgodny z opisem, super jakość i ekspresowa przesyłka, jestem bardzo zadowolona z zakupów u tego sprzedawcy i polecam wszystkim!!!!!!

rating 5 / 5

bardzo dobry produkt, wygodne, dające poczucie komfortu, wysoka chłonność. Z tych produktów korzystamy od około 6 lat i jesteśmy bardzo zadowoleni.

rating 5 / 5

Jesteśmy i pozostaniemy nadal stałym klientem z uwagi na bardzo dobre produkty, w pełni spełniające nasze oczekiwania

rating 5 / 5

super produkt ,wygodny w użyciu zapewnia komfort dla aktywnych z problemem nietrzymania moczu.polecam

rating 5 / 5

Wszystko zgodne w 100% i taniej niż w sklepie. Jestem zadowolony z zakupu i polecam sprzedającego.

rating 5 / 5

Jestem zadowolony ze współpracy z Państwem. Produkty i terminy dostawy bez zarzutu. Pozdrawiam.

rating 5 / 5

Mega Pozytywnie.Wszystko sprawnie i zgodnie z opisem,szybka wysyłka.Bardzo Polecam. Pozdrawiam

rating 5 / 5

Wszystko odbyło się wzorowo, pieluchy takie jak na zdjęciu.Szybko , sprawnie, polecam.

rating 5 / 5

Pieluchy majtki których używamy ale super cena.Na pewno będę stałą klientką

rating 5 / 5

Jestem zadowolony z zakupu jak i z przesylki kurierem. Dziékujé I pozdrawiam.

rating 5 / 5

Transakcja przebiegła pomyślnie jestem bardzo zadowolona z tego zakupu

rating 5 / 5

Produkt bardzo dobry z całkiem dobrą ceną a dostawa bez zastrzeżeń.

rating 5 / 5

zakupiony towar spełnił oczekiwania. Szybka realizacja. Dziękuję

rating 5 / 5

Jestem bardzo zadowlona z zakupu.Opłata za przesyłkę też jest ok.

rating 5 / 5

Pieluchomajtki na dzień bawełniane , skóra ma dostęp powietrza.

rating 5 / 5

Już od 10 lat najlepsze dla mojej mamy są pieluchomajtki Seni.

rating 5 / 5

Produkt zakupiony i realizacja zamówienią b. profesjonalne.

rating 5 / 5

Produkt zakupiony i realizacja zamówienią b. profesjonalne.

rating 5 / 5

najlepszy pomysł dla osoby, która może się usamodzielniać

rating 5 / 5

po raz kolejny zamawiam usługę, zawsze na czas i na pewno

rating 5 / 5

Produkt zgodny z opisem spełnia oczekiwania . polecam !

rating 5 / 5

Produkt wysokiej klasy w przystępnej cenie. Polecam.

rating 5 / 5

Produkt jest ok. , niezbędny dla chorej mamy,polecam

rating 5 / 5

Pieluchomajtki spełniają moje oczekiwania,polecam.

rating 5 / 5

W tym przypadku reklama produktu odpowiada prawdzie.

rating 5 / 5

Babcia zadowolona chłonne nie odparzają skóry

rating 5 / 5

JESTEM ZADOWOLONA,MOJA OCENA TO PIĘĆ GWIAZDEK.

rating 5 / 5

Dobrze chłoną wilgoć, dobrej jakości przylepce

rating 5 / 5

Bardzo dobrze spełniają swoje zadanie, polecam.

rating 5 / 5

Bardzo dobre. Spełniają swoje zadanie. Polecam!

rating 5 / 5

Bardzo dobry produkt, dostawa szybka, pozdrawiam.

rating 5 / 5

Bardzo dobry produkt, wygodny, szczerze polecam

rating 5 / 5

niezbędne dla osoby leżącej,godne polecenia

rating 5 / 5

Produkt zgodny z opisem. Zdecydowanie polecam.

rating 5 / 5

Produkt zgodny z opisem. Zdecydowanie polecam.

rating 5 / 5

Polecam ten produkt wszystkim niezdecydowanym

rating 5 / 5

te pieluchy do lat używam dla mojej córki

rating 5 / 5

Odpowiedni produkt za przystępną cenę.

rating 5 / 5

Nie ma lepszych pieluchomajtek na rynku.

rating 5 / 5

Polecam! Szybka dostawa i miła obsługa.

rating 5 / 5

Seni dla seniora, jak chusteczka do nosa.

rating 5 / 5

miękkie i przewiewne, idealne na upały

rating 5 / 5

dziekuje szybko zrealizowane zamowienie

rating 5 / 5

Bardzo dobrze spełniają swoją rolę

rating 5 / 5

chłonne bardzo nie odparzają skóry

rating 5 / 5

Świetna obsługa. Szybka dostawa. :)

rating 5 / 5

Tak jak zawsze towar pierwsza klasa !

rating 5 / 5

polecam, dziękuję za współpracę

rating 5 / 5

Jak sama nazwa wskazuje są super

rating 5 / 5

dobrze spełniają swoje zadanie

rating 5 / 5

dobra jakość, spełnia wymogi

rating 5 / 5

Seni - oczywiście najlepsze :)

rating 5 / 5

Seni - oczywiście najlepsze :)

rating 5 / 5

Super produkt polecam wszystkim

rating 5 / 5

Super na dzień, nawet upalny

rating 5 / 5

Polecam zgodne z zamówieniem

rating 5 / 5

Dobry produkt w dobrej cenie

rating 5 / 5

Dobra cena za taką jakość

rating 5 / 5

Towar zgodny z zamówieniem

rating 5 / 5

super ! najlepsze na rynku!

rating 5 / 5

Teściowa mówi, że bomba!

rating 5 / 5

szybko i sprawnie, polecam!

rating 5 / 5

Są rzeczywiście ,,super"!

rating 5 / 5

jak wcześniej wszystko ok

rating 5 / 5

super ! super ! super !

rating 5 / 5

polecam tego sprzedawce

rating 5 / 5

Wszystko w porządku.

rating 5 / 5

bardzo dobra jakość

rating 5 / 5

Bardzo dobra jakość

rating 5 / 5

Średnia chłonnść.

rating 5 / 5

Bardzo dobry produkt.

rating 5 / 5

Bardzo dobry produkt.

rating 5 / 5

Bardzo dobre pieluchy

rating 5 / 5

Dobra jakosc, rozmiar

rating 5 / 5

Spełnia wymagania.

rating 5 / 5

bardzo dobry produkt

rating 5 / 5

Serdecznie polecam!

rating 5 / 5

Pełne zadowolenie.

rating 5 / 5

CHŁONNE I WYGODNE

rating 5 / 5

Idealnie pasują.

rating 5 / 5

Bardzo chłonne.

rating 5 / 5

dobre na dzień

rating 5 / 5

są niezbędne

rating 5 / 5

dobry produkt

rating 4 / 5

Bardzo dobre.

rating 5 / 5

Super produkt

rating 5 / 5

bardzo dobre

rating 5 / 5

Bardzo dobre

rating 5 / 5

Wszystko ok

rating 5 / 5

Wszystko ok

rating 5 / 5

Wszystko ok

rating 5 / 5

wszystko ok

rating 5 / 5

wszystko ok

rating 5 / 5

polecam :)

rating 5 / 5

Idealne!!!

rating 5 / 5

CHŁONNE

rating 5 / 5

Dzięki.

rating 5 / 5

super!!!

rating 5 / 5

polecam

rating 5 / 5

polecam

rating 5 / 5

polecam

rating 5 / 5

super!

rating 5 / 5

Idelne

rating 5 / 5

są ok

rating 5 / 5

Dobre

rating 5 / 5

super

Warunki dostawy i płatności

1. Formy dostawy

GLS - płatności elektroniczne (PAYU), przelew tradycyjny, wpłata na konto

 • 15,99 zł - do kwoty 115 zł
 • 0,00 zł - powyżej kwoty 115 zł


Paczkomaty InPost - płatności elektroniczne (PAYU), przelew tradycyjny, wpłata na konto

 • 15,99 zł - do kwoty 115 zł
 • 0,00 zł - powyżej kwoty 115 zł

Uwaga - dostawa do Paczkomatu możliwa jest:

 • Wyłącznie w przypadku wybranych produktów (odpowiednie wymiary, zgodność z regulaminem InPost, itp.)
 • Dla zamówień mieszczących się w skrytce Paczkomatu
 • Dla zamówień nieprzekraczających kwoty 500zł brutto
 • Wyłącznie w przypadku wybrania faktury elektronicznej

3. Warunki płatności


W naszym sklepie za zamówione artykuły można zapłacić płatnością online (przelew elektroniczny, karta bankowa na platformie on-line), tradycyjnym przelewem na konto lub gotówka na konto. Wybraną formę płatności należy zaznaczyć w formularzu zamówienia.

 • Przy tradycyjnym przelewie bankowym na konto i gotówce na konto w polu "Tytułem" prosimy umieścić numer zamówienia. Gotówka na konto to wpłata w banku lub dowolnej placówce typu poczta gotówki na rachunek bankowy naszego sklepu.


Numery kont bankowych: 

 • 25 1090 1506 0000 0001 1342 9200 - Santander Bank Polska S.A. (dawniej Bank Zachodni WBK S.A.)
 • 46 1140 2088 0000 2257 4900 1001 - mBank S.A.

Najczęściej kupowane z tym produktem

Matodrape serwety jałowe z laminatu TF z otworem i przylepcem

Matodrape serwety jałowe z laminatu TF z otworem i przylepcem

Rozmiar: 
45x45cm, 45x75cm, 50x60cm, 90x60cm, 90x75cm ...
Otwór: 
5cm, 8cm, 8x6cm ...
Ilość sztuk: 
1 szt. ...

Zakres cenowy:

2,55 zł - 3,70 zł

-10% taniej
PROMOCJA

Zestawy zawierające ten produkt