Operacja w toku, proszę czekać na jej zakończenie

0 pozycji
0.00 zł
koszyk jest pusty...
0.00 zł
Wartość

 

Czas i warunki dostawy


                                                               


1. Warunki dostawy:


Do zamówień, których wartość przekracza kwote 115zł brutto, opłaconych przelewem tradycyjnym lub za pośrednictwem serwisu PayU, nie są doliczane koszty transportu. Do zamówień na kwotę poniżej 115zł brutto doliczane są koszty transportu w kwocie 14,99zł.


W zamówieniach przekraczających wartość 115zł brutto, płatnych gotówką przy odbiorze, doliczana jest kwota 6zł brutto. Do zamówień płatnych gotówką przy odbiorze nie przekraczających wartości 115zł doliczana jest kwota 20,99zł (6zł+14,99zł) brutto. 

Szczegóły dotyczące płatności znajdą Państwo w zakładce Warunki Płatności
 
Wszystkie zamówienia realizowane są przez firmę kurierską GLS.


2. Czas dostawy:

Wyciąg z regulaminu punkt IV ustęp 2-4:
"2. Zamówione Towary mogą zostać dostarczone przez Sprzedawcę jedynie pod wskazany przez Klienta adres wskazany w złożonym Zamówieniu.

 

3. Termin dostawy zamówionego Towaru może wynosić od jednego do siedmiu dni roboczych od dnia otrzymania przez Klienta potwierdzenia Zamówienia.

 

4. W przypadku, kiedy występują duże różnice w czasie realizacji lub sposobie pakowania i dostawy poszczególnych towarów, składających się na jedno zamówienie, Sprzedawca może samodzielnie zdecydować o podziale zamówienia na mniejsze przesyłki. W takim przypadku, ogólny koszt dostawy podany Klientowi przy składaniu zamówienia nie ulega zmianie, a jedynie zostaje rozdzielony na poszczególne przesyłki cząstkowe. W przypadku anulowania części zamówienia, korekcie ulegają wyłącznie te koszty dostawy, które zostały przypisane do niedostarczonej części Zamówienia."

 

 

 

© Matopat 24 2019

Sklep wykorzystuje pliki cookie. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w Polityce prywatności

Ostatnio oglądane
W tym oknie znajdziesz produkty, które oglądałeś podczas wizyty w naszym sklepie