Codosil Adhesive Breast silikonowy opatrunek na blizny

Codosil Adhesive Breast silikonowy opatrunek na blizny
NOWOŚĆ

Marka : Matopat

 

Wyrób medyczny   tak

Codosil Adhesive Breast to silikonowy opatrunek wielokrotnego użytku do rehabilitacji blizn powstałych w wyniku operacji plastycznych piersi. Opatrunek hamuje wzrost blizn, poprawia ich kolor i elastyczność. Wariant Breast 1 przykrywa brodawkę, a Breast 2 stosuje się na bliznę pod piersią.

Dostępne warianty produktu
Dostępne warianty produktu
Ilość:
Rodzaj:
Dodaj do listy:
(index)

Cena

(z vat 8%)

Ilość sztuk 1 szt.
Rodzaj Breast 1
MA-152-RATG-140
1 szt.
Breast 1
MA-152-RATG-140
od 1 opak. 124,72 zł
cena regularna: 138,57 zł
od 2 opak. 122,43 zł
Ilość sztuk 1 szt.
Rodzaj Breast 2
MA-152-RATG-141
1 szt.
Breast 2
MA-152-RATG-141
od 1 opak. 212,28 zł
cena regularna: 235,87 zł
od 2 opak. 210,00 zł

Produkt dostępny
Koszt dostawy
Dodaj do listy zakupowej
Najczęściej kupowane z tym produktem

Codosil™ADHESIVE Breast to samoprzylepny opatrunek silikonowy wielokrotnego użytku polecany przy rehabilitacji blizn powstałych na skutek operacji plastycznych piersi.

Głównym celem opatrunku jest zahamowanie wzrostu istniejących blizn pooperacyjnych oraz ich spłaszczenie. Plaster mniejsza ponadto uczucie swędzenia oraz redukuje zaczerwienienia.

Opatrunek dostępny w 2 rodzajach:

 • Codosil™ Adhesive Breast 1
 • Codosil™ Adhesive Breast 2

Opatrunek Codosil™ Adhesive Breast 1 stosuje się bezpośrednio na brodawkę sutkową, natomiast Codosil™ Adhesive Breast 2 doskonale sprawdzi się w przypadku rehabilitacji blizny pod piersią oraz po cesarskim cięciu. 

Codosil™ADHESIVE Breast 1

Codosil™ADHESIVE Breast 2

Główne właściwości produktu:

 • Wyrób medyczny – oznaczony znakiem CE, wytworzony z silikonu jakości medycznej, dopuszczony zgodnie z prawem do sprzedaży na terytorium Polski
 • Poprawia wygląd blizny – blizna staje się jaśniejsza, ulega spłaszczeniu, jest bardziej elastyczna - staje się mniej widoczna dla Ciebie i innych.
 • Oferuje terapię bez bólu - bez skalpela, lasera czy znieczulenia, nie sprawia bólu podczas użytku oraz minimalizuje ryzyko komplikacji i powikłań.
 • Samoprzylepny - nie wymaga opatrunku wtórnego. Dla poprawy komfortu noszenia w miejscach narażonych na ruch zaleca się podtrzymanie opatrunku siatką Codofix.
 • Wielorazowego użytku – codzienne mycie opatrunku odnawia jego właściwości użytkowe i sprawia, że może być on skutecznie stosowany na bliźnie, aż do stwierdzenia po umyciu utraty właściwości przylepnych lub mechanicznego zużycia opatrunku.
 • Dodatkowa zewnętrzna warstwa ochronna - podczas długotrwałej terapii zwiększa trwałość opatrunku, co zmniejsza ilość jego wymian na nowy, a tym samym koszty terapii. 
Tak
Rehabilitacja blizn
Opatrunek
Blizny
Silikonowy
Niejałowe
  tak
Bądź pierwszym, który napisze recenzję!

Dodaj opinię

Warunki dostawy i płatności

1. Koszty dostawy

Przelew tradycyjny oraz płatność elektroniczna (GLS, Paczkomaty InPost)

 • 15,99 zł - do kwoty 115 zł
 • 0,00 zł - powyżej kwoty 115 zł

Płatność przy odbiorze (GLS)

 • 20,98 zł - do kwoty 115 zł
 • 6,00 zł - w kwocie 115 zł - 1000 zł 
 • Zamówienia powyżej kwoty 1000 zł nie są realizowane za pobraniem

Uwaga - dostawa do Paczkomatu możliwa jest:

 • Wyłącznie w przypadku wybranych produktów (odpowiednie wymiary, zgodność z regulaminem InPost, itp.)
 • Dla zamówień mieszczących się w skrytce Paczkomatu
 • Dla zamówień nieprzekraczających kwoty 500zł brutto
 • Wyłącznie w przypadku wybrania faktury elektronicznej


2. Czas dostawy

Wyciąg z regulaminu punkt IV:

 1. Sprzedawca dostarcza zamówione Towary przesyłką kurierską. Koszty przesyłki określa załącznik nr 3 do niniejszego Regulaminu. 
 2. Zamówione Towary mogą zostać dostarczone przez Sprzedawcę jedynie pod wskazany przez Klienta adres wskazany w złożonym Zamówieniu.
 3. Termin dostawy zamówionego Towaru może wynosić do siedmiu dni roboczych od dnia otrzymania przez Klienta potwierdzenia Zamówienia.
 4. W przypadku, kiedy występują duże różnice w czasie realizacji lub sposobie pakowania i dostawy poszczególnych towarów, składających się na jedno Zamówienie, Sprzedawca może samodzielnie zdecydować o podziale zamówienia na mniejsze przesyłki. W takim przypadku, ogólny koszt dostawy podany Klientowi przy składaniu zamówienia nie ulega zmianie, a jedynie zostaje rozdzielony na poszczególne przesyłki cząstkowe. W przypadku anulowania części Zamówienia, korekcie ulegają wyłącznie te koszty dostawy, które zostały przypisane do niedostarczonej części Zamówienia. Anulowanie części Zamówienia przez Klienta jest dopuszczalne jednie do chwili otrzymania przez niego potwierdzania Zamówienia (pkt III ust. 5 niniejszego Regulaminu). 

3. Warunki płatności


W naszym sklepie za zamówione artykuły można zapłacić tradycyjnym przelewem na konto, płatnością online, kartami płatniczymi lub gotówką przy odbiorze paczki. Wybraną formę płatności należy zaznaczyć w formularzu zamówienia.


Numery kont bankowych: 

 • 25 1090 1506 0000 0001 1342 9200 - Santander Bank Polska S.A. (dawniej Bank Zachodni WBK S.A.)
 • 46 1140 2088 0000 2257 4900 1001 - mBank S.A.

Przy tradycyjnym przelewie bankowym w polu "Tytułem" prosimy umieścić numer zamówienia. Operatorem płatności elektronicznych (przelew online, karta płatnicza) jest firma PayU S.A.